Alzex Finance

Finans Uygulaması
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 20M
  • Version 1.1.
  • Dil Türkçe
  • Firma Anna Shirokova
Hesap takip sistemi ile akıllı harcamalar yapmanız konusunda işinize yarayacak olan Alzex Finance'a ücretsiz sahip olun.

Aylık hesap takip sistemi içerisinde harcama yapmak için Alzex Finance mobil uygulamasının kategori sistemini kullanın. Uygulamayı kullanmak için Android  işletim sistemi bulunan akıllı cihazlarınızı kullanabilirsiniz. İndirmek ücretsiz olup kullanması da ücretsizdir. Kategoriler halinde dizayn edilen Alzex Finance mobil uygulamasını hesaplarınızı kolaylıkla takip etmek amacıyla kullanabilirsiniz. 

Uygulamanın geliştirme amacına baktığımız zaman kullanıcıların kişisel gelir gider takiplerini zorlanmadan takip etmesidir. Kimse kolay kolay aylık gelir ya da gider raporlarını kolaylıkla tutmaz. Mutlaka her zaman bir aksama söz konusu olacaktır. Bu durumun önüne geçmek ve dijital dünyadan faydalanmak için Alzex Finance mobil uygulamasını kullanın. 

Kategori sistemi sunan Alzex Finance, sınırsız alt kategoriye ayrılabilecek bir ağ şeklinde tasarlanmıştır. Bunların yanı sıra, gider ve gelir aile üyelerine, alacaklılara ve atanan özel etiketlere göre gruplandırılabilir. Bu kullanıcının para akışını genel olarak görmesini ve daha sonra ayrıntılı olarak inceleme yapmasını sağlar.

Ayrıca ay sonunda yapılan ödemeleri kolaylıkla takip eder ve sağlıklı bir bütçe takibi yapmış olursunuz. Hesaplarınızı kendiniz takip ederek, finansal sorunlarınızı ortadan kaldırabilirsiniz. Not alma sistemini kullanarak aylık parasal notları da Alzex Finance mobil uygulamasından takip edebilirsiniz. 

Alzex Finance indir